Přijat nový člen Luna Ateliér s.r.o.

V měsíci listopadu byl přijat do Asociace výrobců signmakingu nový člen společnost Luna Ateliér s.r.o. Z jakých důvodů se rozhodli do této asociace vstoupit a proč je právě toto členství pro ně důležité, nám prozradil Martin Plandor, jednatel společnosti Luna Ateliér s.r.o.

 

Proč jste vstoupili do Asociace výrobců signmakingu?

Chceme být informováni o novinkách , získávat informace . Dále se také chceme zasloužit o rozvoj v oblasti signmakingu a být u toho, když se určuje směr. Při naší každodenní práci se nevyhneme testování nových materiálů, postupů a technologií, které se pak snažíme implementovat do nabídek pro naše zákazníky. Inovace pro nás nejsou cizím slovem a vstupem do asociace chceme podpořit zejména tuto stránku naší činnosti.

 

Čím je vaše firma výjimečná, na rozdíl od ostatních oborově zaměřených společností?
Na co se specializujete?

Při naší práci se často setkáváme s jedinečnými projekty, kdy každá zakázka je jiná a má svá specifika. Pro dokonalý výsledek se snažíme co nejlépe pochopit klientovy potřeby a představy a transformovat je pomocí širokého portfolia výrobních strojů do reality. Na rozdíl od současného trendu, kdy má většina produkce firem spotřební charakter a krátkou životnost, my se soustředíme na preciznost, komplexní servis a dlouhodobý užitek pro zákazníka.

Vzhledem k rozmanitému spektru zákazníků je naše výroba spíše diverzifikovaná a vyrábíme vše od světelných reklam, přes interiérové prvky až po vizitky, včetně souvisejících služeb. Dle posledních měsíců se však dá říct, že naší specializací jsou zázraky na počkání a nemožné do dvou dnů.

 

Jaké realizace jste dělali a pro které klienty? Co bylo (či je) veřejně k vidění?

Výčet zajímavých zakázek posledních několika let by byl poměrně dlouhý, tak se budeme soustředit na ty, které mohou mít všichni ještě čerstvě v paměti. Podíleli jsme se například na interiérových světelných reklamách v novém obchodním domě Quadrium na Národní třídě, kde jsme vyráběli světelná vstupní loga a některé z interiérových prvků pro obchody Sanetta a Dermacol. Na stejné ulici přes roh najdete prodejnu Pietro Fillipi, pro kterou jsme realizovali již několikátou sezonu dekorace výlohy ve spolupráci s mladými designéry. Další zajímavé realizace můžete sledovat na našich stránkách www.luna.cz nebo na našem Facebooku www.facebook.com/LUNAatelierSRO.